Manchester United uzgodnił warunki z zawodnikiem Borussii

Jadon Sancho coraz bliżej hitowego transferu. Manchester United prowadzi rozmowy z przedstawicielami piłkarza i podobno jest już bardzo blisko ich finalizacji.
Angielski zespół miał przystać na oczekiwania obozu Sancho. United jest gotowe wyłożyć na ten transfer około 80 milionów funtów.

Ole Gunnar Solskjaer będzie miał najprawdopodobniej gorące lato, gdyż na jego liście jest sporo nazwisk. W angielskim klubie trwa obecnie przebudowa, a Jadon Sancho ma być jej częścią.

Angielski skrzydłowy był bliski przenosin do Manchesteru zeszłego lata. Ostatecznie jednak kluby nie były w stanie dojść do porozumienia i młody zawodnik został w Niemczech.
Jadon Sancho ma tylko dwa lata kontraktu wiążącego go z Borussią. W związku z tym w Anglii liczono, że uda im się go sprowadzić za mniej niż 70 milionów funtów. Niemiecki klub pozostaje jednak nieugięty i oczekuje kwoty bliższej 80 milionów. Manchester United jest na tyle zdeterminowany, że prawdopodobnie zapłaci tyle ile Borussia Dortmund oczekuje za angielskiego skrzydłowego.

źródło: football-talk.co.uk