Julian Brandt na celowniku Lazio Rzym

Jak donosiła włoska gazeta Corriere dello Sport, Biancocelesti czekają na sprzedaż Joaquina Correi Interowi, zanim sprowadzą nowego skrzydłowego dla Maurizio Sarriego.

Kostic jest głównym celem rzymskiego klubu; Serbski skrzydłowy kosztowałby około 20 milionów euro i zająłby miejsce w składzie spoza UE, dlatego Biancocelesti na razie usunęli Dimitrije Kamenovica.
W przypadku upadku umowy Lazio wybrało jako preferowaną alternatywę zarówno skrzydłowego Sassuolo Boga, jak i napastnika Borussii Dortmund Brandta. Ten ostatni jest jednym z kluczowych zawodników niemieckiego klubu i z pewnością będzie kosztował sporo. Biorąc pod uwagę problemy finansowe Lazio, jak i całej włoskiej ligi, wydaje się mało prawdopodobne, by Brandt przeniósł się do kraju pasty i pizzy.
Skrzydłowy z Wybrzeża Kości Słoniowej kosztowałby około 25 milionów euro. Ta cena również może okazać się być zaporową dla klubu z Rzymu. Niewykluczone, że Lazio będzie musiało poszukać jakichś tańszych opcji na rynku transferowym. W tym miejscu powstaje pytanie czy drużyna Mauricio Sarriego zostanie wzmocniona przed zamknięciem okienka transferowego. Zegar tyka… W tym tygodniu są spodziewane zmiany, a okno transferowe dobiega końca bardzo szybko.

Źródło: thelaziali.com